У Токмаку ремонтують комунальні мережі, нещодавно привезли ліки

“Останніми днями працівники районних електричних мереж проводили ремонтні роботи із заміни опори перехрестя на вул. Володимирська, Гоголя та монтажні роботи на вул. Богдана Хмельницького у районі Пушкінського цвинтаря”, – зазначив міський голова Токмака Ігор Котелевський.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

“Працівниками КП “Міськводоканал” ліквідовано порив водопроводу діаметром 200 на вул. Маяковського, та водопроводу діаметром 100 на вул. Гастелло 59, а також провели чистку аеротенок на очисних спорудах міста.

Працівники КП “Керуюча компанія “Контакт” вивозять сміття із багатоквартирних мікрорайонів міста, виробляють обслуговування будинків.

Також працівниками газового господарства усунено порив на газорозподільній станції на вул. Володимирська у районі Ладівка.

Продовжують працювати соціальні служби міста, які надають послуги одиноким мешканцям громади, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.

На жаль, поки що не можуть відновити роботу заклади освіти громади.

У зв’язку з тим, що у місті назріла критична ситуація з медикаментами, було ухвалено рішення привезти їх з обласного центру. Вчора на машині швидкої допомоги Андрій Корнієнко разом із заступником директора Токмацької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Андрієм Соколовським, дійсно ризикуючи життям, доставили із Запоріжжя препарати крові, інсулін, перев’язувальні матеріали, а також необхідні препарати для медзакладів Токмака.

У Кам’янському підірвали міст, довелося об’їжджати мінними полями. Назад поверталися через Оріхів, Пологи під гуркіт канонади, проходячи блокпости. Висловлюю велику подяку Андрію Соколовському, Андрію Корнієнку, а також головному лікарю Запорізької обласної клінічної лікарні Ігорю Шишку за надані медикаменти.

Все буде Україна!” – зазначив міський голова Токмака.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info