У Запоріжжя привезли інтернет-обладнання від Ілона Маска

“Starlink від Ілона Маска вже в Запоріжжі!” – зазначив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Отримали першу партію Starlink. Дякуємо голові SpaceX Ілону Маску, Офісу Президента України і Мінцифрі за те, що супутниковий Інтернет в Україні працює вже сьогодні!

Довідка:

Starlink – це система низькоорбітальних супутників (зараз близько 2000), що забезпечує з’єднанням до мережі навіть в умовах, коли інші форми комунікації недоступні. Це стає особливо актуальним після того, як росіяни повідомили про старт атаки на інфраструктуру для зв’язку.

Обладнання Starlink складаєтся з двох компонентів: терміналу та прямокутної антени, що обертається услід за рухом супутника. Для роботи системи потрібне стабільне живлення та максимально відкритий простір – тарілка може втрачати сигнал через штучні перешкоди або опади.

Після початку повномасштабної війни росії в Україну, віцепрем’єр з цифрової трансформації Михайло Федоров звернувся до Ілона Макса та попросив надати Україні доступ до швидкісного інтернету Starlink.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info