Мер Запоріжжя пояснив чому сьогодні не спрацювали сирени

“Майже все місто сьогодні прокинулось від звуків вибуху. Так, дійсно, вибух стався у Олександрівському районі Запоріжжя. Подробиць із зрозумілих вам причин розповісти не можу, але запевняю – ніхто не постраждав. У епіцентрі вибуху є пошкодження, зокрема пошкоджена контактна мережа. Від ударної хвилі також розбилися шибки у розташованих поруч будівлях. Зараз на місці працюють відповідні служби. Ведуться ремонтні роботи. Усі пошкодження усуваються”, – зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

“Також хочу пояснити, чому сьогодні в місті не спрацювала система оповіщення. Ви знаєте, що ворог знаходиться на запорізькому напрямку. А якщо стріляють з техніки, яка розміщена на невеликій відстані, то, на жаль, просто неможливо технічно так швидко увімкнути сирену.

Тепер до подій на передовій у нашому краї. Суттєвих змін протягом останньої̈ доби там не відбулося. Наші захисники продовжують наносити вогневе ураження по противнику. Зокрема, вони вже знешкодили підрозділ окупантів, уразивши автомобільну техніку ворога та мінометний розрахунок агресорів.

Друзі! Не дивлячись, на усі події сьогоднішнього ранку, Запоріжжя продовжує жити, працювати та приймати переселенців. Зокрема учора до міста приїхали 3 207 людей із Маріуполю. З них – 772 дитини. Всі вони вже отримали прихисток та продукти харчування.

Бережіть себе, дотримуйтеся усіх правил безпеки і вірте у наших захисників”, – зазначив Анатолій Куртєв.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info