В Енергодарі розповіли де оформити документи на соцпослуги

В Енергодарі сьогодні будуть приймати документи для оформлення соціальних послуг.

Про це повідомляється у телеграм-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

Прийом документів проводитимуть у приміщенні Центру надання адміністративних послуг міської ради (пр. Будівельників, 22, приміщення 228)  з 10-00 до 13-00.

Так, йдеться про:

1) прийом документів щодо первинного призначення послуг соціального характеру (державні соціальні допомоги, пільги, субсидії);

Інформуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 р. № 214 (зі змінами) продовжено строк виплати державних соціальних допомог та пільг, які було призначено раніше, на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Відповідні виплати здійснюються за повний місяць без звернення особи до органів соціального захисту населення.

2) видача паспортів громадянина України після вклеювання фото та попередній запис на видачу паспортів громадянина України для виїзду за кордон, які готові і є в наявності у Енергодарському відділі Державної міграційної служби Запорізької області.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info