В Україні розробили чат-бот для внутрішньо переміщених осіб

В Україні розробили чат-бот “Юридичний порадник для ВПО”, в якому можна знайти інформацію про доступне житло, гуманітарну та іншу допомогу для переселенців. 

Про це йдеться на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Цей чат-бот покликаний допомогти внутрішньо переміщеним особам та особам, які проживають на непідконтрольних територіях, швидко і просто дістати відповіді на більшість гострих питань з життєвих ситуацій.

За допомогою чат-бота можна знайти інформацію про робочі аптеки та магазини, особливості в’їзду та перебування за кордоном, проїзд блокпостів та евакуацію, відновлення особистих документів, виплату пенсії тощо.

Крім того, “Юридичний порадник для ВПО” містить практичні рекомендації, як діяти у тих чи інших випадках, зразки необхідних процесуальних документів, контакти державних установ та організацій, інтерактивні мапи, інфографіки та корисні посилання.

Користувачі мають змогу оперативно отримувати повідомлення про важливі новини за допомогою пуш-розсилок.

Чат-бот працює 24/7 на базі найпопулярніших соцмереж в Україні – Facebook, Viber та Telegram за посиланнями: 

Viber: https://cutt.ly/zzeWP2q  

Telegram: https://cutt.ly/qzeW2sX  

Facebook (Messenger): https://m.me/IDP.legal.aid 

Сайт проєкту доступний за посиланням: https://chatbot.r2p.org.ua/

У разі необхідності отримання консультацій, громадяни можуть звертатися щоденно з 7:00 до 22:00 за телефонами гарячої лінії благодійного фонду “Право на захист”:  Vodafone: +380(99) 507 50 90   Kyivstar: +380(68) 507 50 90  Lifecell: +380(93) 507 50 90.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info