Мелітопольців закликають нищити залізничну інфраструктуру – це завадить окупантам

Мелітопольців закликають нищити усю залізничну інфраструктуру на напрямку Крим-Мелітополь. Залізницею противник перекидає забезпечення для своїх військ.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці радника керівника Офісу Президента України Олексія Арестовича.

“Треба влаштувати війну з тилами. Тотальну. Це: зняття чи нищення рейок, ставлення заглушок, псування усіх дротів, усієї системи забезпечення залізниці до якої тільки можна дотягнутися.

Рознесіть вщент залізну дорогу з Крима на Херсон та з Крима на Мелітополь. Це дуже допоможе нашим оборонцям Маріуполя, Херсона та Миколаєва. Це ледь не єдине місце, де супротивник налагодив постачання залізною дорогою.

Треба влаштувати тотальну рейкову війну супротивнику. Бо постачання автомобілями – вкрай неефективне. Тож будь-яким способом знищуємо залізні дороги на шляхах пересування ворога.

Після війни – ми це відремонтуємо. Вже дуже багато країн хоче допомогти нам у відновленні інфраструктури.

Тільки обов’язково необхідно врахувати (!), що шляхи повідомлення охороняються супротивником, тому спочатку тверезо оцініть свої сили та можливості.

Дуже багато українців на сході та півночі влаштували чудову війну з тилами противника. І вона одразу дала результати: на Чернігів, Суми, Харків, Київ – зараз немає наступу. Там працював і спецназ і тероборона, але тотальний спротив був саме низовий, народний. Тобто пошкодження тилів – це величезний, систематичний фактор у війні”, – зазначив Олексій Арестович.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info