Мер Мелітополя записав перше звернення після полону

“Шановні мелітопольці, це моє перше відео після звільнення з шестиденного полону. Я хочу подякувати кожному мелітопольцю, який не побоявся ув’язнення, репресій та допитів – відстоював свою позицію: виходив на мітинги і тим самим декларував, що ми вільний народ, ми українці, ми мелітопольці, у нас так заведено – відстоювати свої інтереси гучно”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Відповідне відео зі звернення опублікували на сторінці народного депутата України Сергія Мінько.

“Я хочу подякувати вам за підтримку. Кожного дня, знаходячись у інформаційному вакуумі та ізоляції, я відчував, що ви за мене боретеся. Я хочу подякувати всім нашим друзям Мелітополя, які відстоювали інтереси мелітопольців, мої інтереси на міжнародній арені, на всеукраїнській арені і зробили усе можливе, а часом і неможливе, щоб моє звільнення було якнайшвидшим. Хочу подякувати Президенту України Володимирові Зеленському за допомогу, за підтримку – що звільнення стало настільки швидким.

Трохи пізніше я розповім усе детально, і поговоримо про плани. Абсолютно точно я впевнений у тому, що разом з нашою командою ми піднімемо наш український прапор над центральною площею Мелітополя. А ті, хто його знімали, абсолютно точно вже не будуть жити у нашому прекрасному місті. Слава Україні!” – зазначив Іван Федоров.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info