В Україні внаслідок війни загинуло щонайменше 108 дітей

Збройні сили рф продовжують наносити ракетні удари по мирних мешканцях, у тому числі дітях.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Офіс Генерального прокурора. 

Станом на ранок 17 березня 2022 року загинуло 108 дітей і більше 120 поранено, – вказав дані Офіс Генерального прокурора.  

У Запорізькій області загинула одна дитина. Уточнюється, що внаслідок замінування військовослужбовцями країни-агресора підірвалося авто з мирними мешканцями, внаслідок якого загинула 6-річна дитина.

Найбільше постраждало дітей у Київській області – 52, Харківській- 34, Донецькій – 25, Чернігівській – 24, Миколаївський – 20, Житомирській – 15 Сумській – 14, та Херсонській – 10.

Також внаслідок бомбардувань та обстрілів в Україні пошкоджено понад 411 закладів освіти, 63 з них – зруйновані повністю. 

Найбільше пошкоджено у Донецькій – 119, Харківській – 77, Миколаївській – 30, Сумській – 28, Київська – 35, Херсонській – 21 та м. Києві-  24.

Обстріляно більше 11 лікувальних закладів, 3 центри реабілітації, у тому числі для дітей- інвалідів.

Зазначається, що ці дані не є остаточними через відсутність можливості огляду місць події, де ведуться активні бойові дії та на тимчасово окупованих територіях.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info