Великі дистриб’юторські компанії продовжують припиняти роботу в росії

Великі дистриб’юторські компанії світу продовжують припиняти роботу в росії.

Про це на фейсбук-сторінці повідомляє Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення. 

“Як ми повідомляли раніше, серед компаній, що відтепер не працюватимуть в росії – Walt Disney, Sony Music, Warner Music Group, Universal Music Group, WarnerMedia, Netflix, Amazon, Discovery. До цього списку додалася також студія Paramount”, – йдеться у повідомленні Нацради з питань телебачення та радіомовлення. 

Walt Disney

Компанія Walt Disney згорнула увесь бізнес у рф – ліцензування контенту та продуктів компанії, роботу круїзних ліній, вихід журналу National Geographic та виробництво місцевого контенту. Про це йдеться  у заяві Walt Disney.

Sony Music, Warner Music Group, Universal Music Group

«Велика трійка» звукозаписувальних лейблів Sony Music, Warner Music Group і Universal Music Group, що  контролюють панад 70%  світового музичного ринку, також зупинили свою роботу в росії. Діяльність призупинена на невизначений час. Компанії заявили, що підтримуватимуть своїх співробітників.

WarnerMedia

Медіахолдинг WarnerMedia, в який входять HBO і Warner Bros, також припиняють  мовлення, ліцензування, випуск фільмів, релізів та ігор в росії.

Netflix

Netflix оголосив, що призупинить усі майбутні проєкти з росією. Також Netflix нещодавно відмовився транслювати 20 російських безкоштовних пропагандистських каналів, які він був зобов’язаний розміщувати відповідно до російського законодавства.

Amazon

Також не вестиме комерційної діяльності на російському та білоруському ринках Amazon. Компанія відключила Prime Video та зупинила постачання роздрібних продуктів клієнтам у цих країнах та не приймає нових клієнтів AWS і сторонніх продавців Amazon із цього регіону. 

Discovery

Discovery Inc (DISCA.O) припинила трансляцію своїх каналів і служб в росії. П’ятнадцять розважальних брендів Discovery, у тому числі «HGTV», «Animal Planet», «TLC» і «Eurosport», поширюються через Media Alliance, спільне підприємство з російською Національною медіагрупою.

Paramount

Студія «Paramount» оголосила про призупинення операцій в росії після її вторгнення в Україну та про виділення коштів у розмірі 1 мільйона доларів на підтримку гуманітарної допомоги. Вже скасовано прокати нових фільмів «Загублене місто» , «Їжак Сонік 2». Видавець «Simon & Schuster» призупинив продажі для облікових, а також ліцензування прав на переклад російським видавцям. Також «Paramount Consumer Products» призупинить усі нові ліцензійні угоди в росії.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info