Запорізька поліція посилила перевірки транспортних засобів

У Запоріжжі поліція посилила контроль за дорожнім рухом та перевірку транспортних засобів. 

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Поліція Запорізької області. 

“В умовах воєнного часу поліцейські цілодобово здійснюють перевірку транспортних засобів, з метою виявлення диверсантів та осіб, які чинять протиправні дії, дестабілізуючи обстановку в регіоні”, – йдеться у повідомленні поліції.

Вказується, що під особливим контролем правоохоронців автомобілі, які перебувають у розшуку чи підпадають під орієнтування про можливе вчинення злочину. 

Перевірці піддаються також автівки із тонованим склом, що не дозволяє бачити пасажирів в салоні.

Працівники поліції зупиняють цивільні автомобілі (без розпізнавальних знаків), у салоні яких перебувають люди у форменому одязі та перевіряють документи для встановлення їх осіб. Огляду підлягають також вантажні транспортні засоби та інші автомобілі, які можуть привернути увагу правоохоронців.

Окрім перевірки документів у водіїв транспортних засобів, співробітники поліції можуть проводити огляд салону автомобіля, особистих речей та вантажу.

У Патрульній поліції Запорізької області закликають автовласників з розумінням ставитися до вимушених дій у період воєнного стану.

“Просимо містян ставитися з розумінням до вимушених дій у період воєнного стану. Поводьтеся чемно, не панікуйте, виконуйте всі вимоги поліцейських та військовослужбовців. Неухильно дотримуйтеся правил проїзду блокпостів”, – йдеться у повідомленні.

Також поліція зазначає: якщо бачите підозрілі автомобілі та людей — телефонуйте 102.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info