Окупанти несуть втрати на напрямку Василівка-Пологи

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 18 березня, станом на 08:00. Інформація від Збройних Сил України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Стан, положення та характер дій Сил оборони Запорізького краю суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали. Окупанти несуть втрати на напрямку Василівка – Пологи.

Водночас окупанти систематично обстрілюють наші позиції, застосовуючи міномети 120-го та 82-го калібрів, наносячи авіаційні удари парою гелікоптерів Ка-52 та систематичні вогневі удари із артилерії 152-го, 122-го калібру.

На окремих тимчасово зайнятих територіях Запорізького краю російські окупанти намагаються створити собі показовий позитивний імідж, роздаючи продовольчі товари цивільному населенню. Водночас проводять активний пошук та затримання проукраїнських активістів, держслужбовців, учасників АТО/ООС та членів їх сімей, а також інших громадян, які можуть організувати спротив окупації.

Що стосується наших підрозділів – вони продовжують наносити вогневі ураження по противнику, як на передньому краї, так і вглиб його оперативної побудови і бойових порядків. Окупанти несуть втрати на напрямку Василівка – Пологи.

На даний час втрати є і у нас: серед побратимів і посестер, серед місцевого населення. Але кожне ім’я, кожен наш Герой не буде забутим. Так як і не буде забутий кожен вбивця. Бо в нас є страшна сила, яку нікому не здолати – любов до України!

Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації продовжує приділяти увагу евакуації в безпечні регіони країни жителів окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарної допомоги.

Відтак протягом 17 березня евакуювали 4912 людей (з них 1295 дітей) на 1117 автомобілях.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info