У Запорізькій області освітні заклади переформатували у соціальні хаби

Наразі усі заклади освіти на Запоріжжі задіяні як центри надання соціальної допомоги, тобто є своєрідними соціальними хабами. Школи, садочки, училища та коледжі наразі надають прихисток евакуйованим та внутрішньо переміщеним особам із Запорізької області та сусідніх областей.

Про це повідомляється на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Евакуйовані люди з Маріуполя та Херсонської області мають можливість отримати прихисток, їжу, перебувати необхідний їм час та від’їхати далі, у більш безпечне місце.

Зауважимо, що освітній процес тимчасово призупинено через бойові дії. Поки що використовуються усі можливі інтернет-ресурси, телересурси, які пропонує Міністерство освіти і науки і заклади післядипломної освіти для того, щоб учні не залишались поза навчальним процесом.

Запорізький медичний університет запропонував ініціативу проведення тренінгів з надання медичної допомоги, методів правильного транспортування постраждалих тощо.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info