Військкоматам заборонено призивати громадян без досвіду військової служби

Російські пропагандисти масово розповсюджують інформацію про те, що, начебто, Збройні Сили України кидають у бій непідготовлених воїнів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Генерального штабу Збройних Сил України.

Це фейк. Насправді начальникам територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати) заборонено призивати громадян, які не мають досвіду проходження військової служби.

Командування Сухопутних військ, керівництво Української держави та Збройних Сил цінує життя кожного нашого громадянина і дає можливість вступити в боротьбу за волю України лише з належним озброєнням та належною підготовкою, щоби наші воїни мали якнайвищі можливості виконати завдання, знищити ворога і вижити.

Командування Сухопутних військ Збройних Сил України проводить мобілізаційні заходи виважено та грамотно. У підрозділи Збройних Сил України, територіальної оборони, інших військових формувань бажають записатися добровольцями тисячі українців, які мають досвід бойових дій.

Десятки тисяч охочих чоловіків та жінок не мають такої змоги і чекають своєї черги якраз тому, що територіальні центри комплектування (колишні військкомати) приймають на службу людей із відповідним військовим фахом по мірі того, як розгортаються підрозділи й усі види їх забезпечення.

Воювати “гарматним м’ясом”, без підготовки, за принципами «с одной трехлинейкой на троих» «оружие добудешь в бою» і «солдат не надо жалеть, бабы нарожают» завжди було і залишається прерогативою росіян-окупантів.

У зв’язку з великою кількістю охочих вступити до лав ЗСУ. та, оскільки здійснюється мобілізація великої кількості людей, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки перевантажені – у зв’язку з чим можуть виникати організаційні проблеми. Ми просимо вас у разі призову ваших близьких та рідних на військову службу без відповідної підготовки або належного екіпірування повідомляти Міністерство Оборони та керівництво ЗСУ.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info