За останні три дні до Запоріжжя приїхало сімнадцять тисяч біженців

За останні три дні до Запоріжжя приїхало понад сімнадцять тисяч біженців.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

“Запоріжці! Кожної години до нас їдуть нові й нові переселенці. Їх дуже багато. Ви й самі бачите на наших вулицях велику кількість машин з білими рушниками та з написами “діти”, – написав т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.  

Він вказав, що загалом за останні три дні до Запоріжжя приїхало понад сімнадцять тисяч біженців. Тільки сьогодні у місті зустріли шістсот автомобілів і більше ніж дві з половиною тисячі людей. Майже сімсот із них – це дітки. 

“Хочу вкотре подякувати усім, хто їх зустрічає. Зокрема запорізьким волонтерам. 

Говорив і буду говорити волонтерам, що ви – неймовірні люди, які роблять неймовірні речі. Ви готові не спати. Ви готові стукати у будь-які двері, щоб зібрати будь-які суми на потреби наших захисників та переселенців. Вас не лякають обстріли. Вас не лякає ніяка фізична праця. Ви завжди знайдете вихід із самої складної ситуації. Ви – армія людей з великими серцями.

Ви нам дуже допомагаєте. І нам з вами зараз потрібно працювати в одному руслі та координувати нашу співпрацю. 

Ми вже об’єдналися з невеликою кількістю запорізьких волонтерів для того, щоб організувати спільну роботу. Якщо ще хтось хоче до нас приєднатися, то майже кожного дня ми з вами можемо зустрітися в районних адміністраціях міста. 

Графік зустрічей ми обов’язково надамо”, – написав Куртєв. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info