Запоріжцям нагадали правила поведінки на блокпостах

Запорізька поліція нагадала правила поведінки на блокпостах.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Поліції Запорізької області. 

“На території міста та області встановлені блокпости, які допомагають правоохоронцям виявляти й нейтралізувати диверсантів. Також вони перешкоджають наступу ворожих сил та ускладнюють пересування їх техніки”, – йдеться у повідомленні поліції. 

Працівники поліції вказують, що здійснюють цілодобовий контроль на кожному контрольно-пропускному пункті. Особливу увагу приділяють автівкам, які рухаються  у встановлену комендантську годину. 

У Запорізькій області з 14 березня з 20.00 до 5.00 години триває комендантська година. 

“У цей час цивільному населенню заборонено виходити з дому, здійснювати виїзд з населених пунктів та в’їзд до них”, – вказують силовики. 

Поліція Запорізької області звертається до громадян з проханням зберігати спокій та з порозумінням ставитися до встановленого безпекового режиму.

Зазначається, що дотримання простих правил поведінки на блокпостах допоможе уникнути непорозумінь під час проходження контролю.

– Під’їжджаючи до укріпленого контрольно-пропускного пункту, заздалегідь зменшуйте швидкість автомобіля. 

– В темний час доби вимкніть дальнє світло – по «сліпучим фарам» можуть стріляти без попередження!

– Увімкніть аварійне світло – салон автомобіля також повинен освітлюватися.

– Наближаючись до блокпосту, опустіть автомобільне скло та завчасно підготуйте документи для перевірки.

– Не слід виходити з салону автомобіля до вказівки військових або  співробітників поліції. У розмові з правоохоронцями надавайте чіткі відповіді на їх запитання.

– Пам’ятайте про те, що поліцейські та військовослужбовці можуть вас попросити оглянути багажник та салон автомобіля. У такому випадку будьте готові надати їм таку можливість.

– По завершенню огляду транспортного засобу та отримання дозволу рухатись, повільно набирайте швидкість, одразу не женіть!

Також під час перевірки автомобілів та їх власників на блокпосту, не слід розмовляти по мобільному телефону, а спілкуючись з правоохоронцями – не тримайте руки у кишенях або відкритих сумках.

Пам’ятайте,  КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проводити будь-яку фото- та відеозйомку.

“Закликаємо водіїв сумлінно дотримуватися правил дорожнього руху та з порозумінням ставитись до встановлених дорожніх обмежень. Зберігайте витримку та спокій!”, – повідомляють поліцейські. 

Разом ми переможемо! Все буде Україна! 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info