НАЗК закликає повідомляти про колаборантів

Національне агентство з питань запобігання корупції сформувало для СБУ базу даних з 245 осіб, які можуть бути зрадниками України. Також в агентстві прохають допомогти розширити цей список.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Національне агентство з питань запобігання корупції. 

“Ми вже розповідали вам, що на час війни Національне агентство з питань запобігання корупції переналаштувало свою роботу для того, щоб працювати на єдину мету – знищення рашистів на нашій землі. Зараз НАЗК допомагає Службі безпеки України виявляти колаборантів”, – йдеться у повідомленні НАЗК.

Вказується, що за час співпраці працівники НАЗК вже сформували базу даних з 245 осіб, які можуть допомагати росії. 

До переліку потрапили:

– посадовці усіх рівнів, які явно чи приховано сприяють ворогу, а також поділяють його ідеологію;

– особи, які співпрацюють з ворогом, розповсюджують ворожу пропаганду, підривають обороноздатність та державний суверенітет України.

Ця база даних постійно поповнюється, зокрема завдяки допомозі громадян. 

“Ви теж можете доєднатися до пошуку зрадників України. Для цього вам потрібно надіслати на захищений канал комунікації НАЗК інформацію про колаборанта. 

Якщо ви знаєте про посадовців, які підтримують ідеї “руського міра” – “остаточного вирішення українського питання”, пропагують капітуляцію українського народу, пропонують вам доєднатися до співпраці з ворогом або будь-яким іншим чином шкодять українській армії та народу, повідомте про це на пошту – stopzrada@nazk.gov.ua”, – пише НАЗК.

Зазначається, що за короткий час, поки працює ця пошта, від небайдужих громадян з усієї країни вже надійшло більше 60 повідомлень про можливих колаборантів.

НАЗК щоденно передає до СБУ опрацьовану інформацію, зокрема інформацію отриману від громадян.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info