Прикордонники затримали двох росіян за підозрою у диверсії

Працівники Державного бюро розслідувань виявили двох громадян рф, які можуть бути причетними до диверсійно-розвідувальних груп агресора.

Про це повідомляється на сайті Державного бюро розслідувань.

Так, на митному пості “Рава-Руська” Львівської митниці затримано громадянина рф. Він є кадровим співробітником міністерства надзвичайних справ рф у калузькій області, має спеціальне звання майора внутрішньої служби.

Під час спроби виїхати з території України у його мобільному телефоні виявили виклик до москви для надання інструкцій щодо участі у проведенні мітингів на підтримку дій вищого керівництва рф, пов’язаних із так званою “військовою спецоперацією” в Україні та приєднання Криму.

Також зазначається, що у його переписці виявлено запрошення на військову службу за контрактом у збройні сили рф.

Крім того, на митному пості “Малий Березний” Закарпатської митниці затримано ще одного громадянина рф, який намагався виїхати з України. У його мобільному телефоні виявлені фото блокпостів, розташованих на території Закарпатської області.

Наразі обох російських громадян передали співробітникам СБУ для проведення подальших оперативних заходів.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info