У Токмаку продовжують відновлювати електрику, газ та воду

Як сьогодні живе Токмак?

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міського голови Токмака Ігоря Котелевського.

Як працюють державні установи, чи є світло, газ, вода? Зібрали інформацію для вас в одному місці.

За підсумком минулого робочого тижня електрики відремонтували основний Фідер 221, який забезпечує все місто електроенергією.

Працівниками газової служби здійснено ремонт газових мереж на вул. Гоголя, Скеляста, Гагаріна,  Володимирській, відновлено газопровід в селах Роботине та Вербові.

КП «Міськводоканал» усунуто пориви промзони за територією РЕСУ, проведено демонтаж та монтаж глибинного насоса на свердловині села Кутузівка. Наразі вдалося забезпечити погодинну подачу води.

Працівники КП «Керуюча компанія «Контакт» продовжують вивозити сміття з багатоповерхових будинків. На жаль, через брак палива, підприємство не може забезпечити вивезення сміття з приватного сектора громади.

Медичні установи працюють у штатному режимі згідно з графіком.

Освітній процес у громаді припинено на невизначений час. У приміщеннях дитячих садків «Олімпійський» та «Калинка» організовані пункти прийому тимчасових переселенців із міста Маріуполь. Людей годуємо гарячими обідами та забезпечуємо ночівлю.

Будь-яку оперативну інформацію з питань пенсійного забезпечення ви можете отримати за телефоном гарячої лінії Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України: 050 032 9528.

У громаді відновив роботу Токмацький РАЦС. Прийом документів проводитиметься з понеділка по суботу з 8.00 до 12.00 за адресою: м. Токмак, вул. В. Вишиванного, 270. Контактний телефон: 0983911238.

Токмацька державна податкова інспекція працює в дистанційному режимі. Консультацію можна отримати за телефоном 0674222261.

Токмацький міськрайонний центр зайнятості також працює у дистанційному режимі. Консультація за телефонами: 0684553544, 0689093075.

До облдержадміністрації передано потребу в продуктах харчування, засобах гігієни, паливно-мастильних матеріалах, ліках, дитячому харчуванні та медпрепаратах, продовжуємо проводити переговори з фондами. Сподіваємося, що логістичні моменти незабаром втрясуться.

Оскільки до міста надійшла лише мала частина з потреб громади, на даний момент адресну допомогу здійснюють через квартальних, старост, соцпрацівників. Допомогу отримують найнезахищеніші жителі: люди, що опинилися в складних життєвих ситуаціях, багатодітні сім’ї, самотні старі, контактний телефон: +380 (96) 794 93 98.

Служби соціального забезпечення надають допомогу самотнім людям похилого віку, багатодітним сім’ям та тим, хто опинився у складній життєвій ситуації.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info