У Запорізькій області поступово відновлюють електрику та газ

В перші дні агресії у Запорізькій області майже 300 населених пунктів залишились без електропостачання. Проте зараз їх кількість зменшилась до 115.

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Так, впродовж останніх днів працівники “Запоріжжяобленерго” відновили електропостачання 13 тисячам споживачів Пологівського міжрайонного району електромереж та Гуляйпільського районного відділення.

Наразі аварійно-відновлювальні бригади продовжують ремонтні роботи на об’єктах інфраструктури життєзабезпечення, але ворог не припиняє її пошкоджувати.

Днями ворожий снаряд влучив в підстанцію на території одного із населених пунктів Василівського району та серйозно пошкодив обладнання. У результаті мешканці декількох населених пунктів залишились без електропостачання. Однак відновлювальні роботи вже ведуться.

 51 населений пункт на сьогодні залишається без газопостачання. Водночас переважна більшість таких населених пунктів знаходиться в Бердянському районі.

Ворожі війська так і не дали доступу для ліквідації аварії на магістральному газопроводі на території Донецької області. Нещодавно вдалося відновити газопостачання мешканцям міст Оріхів та Василівка.

Зауважимо, що наразі централізоване теплопостачання надається в усіх містах, окрім Бердянська, який позбавлений газопостачання.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info