Українським військовим почнуть виплачувати підвищені винагороди

Міністерство оборони України спрямувало понад 15 млрд грн на виплату грошового забезпечення та додаткову винагороду військовослужбовцям. Процес виплат триватиме орієнтовно до 28 березня.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Головного управління Міністерства оборони України.

Так, військовослужбовці, рятувальники та правоохоронці почнуть отримувати додаткову винагороду за свою роботу – 30 000 гривень на місяць. 

Водночас, військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів – розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

У разі виникнення запитань військовослужбовцям пропонують діяти за таким алгоритмом:

– Звернутися до заступника командира по роботі з особовим складом підрозділу для централізованого вирішення у фінансові служби.

– В індивідуальних випадках, які містять суттєві особливості, звертатися безпосередньо до фінансової служби частини.

– У випадку необхідності додаткових консультацій звертатися на “гарячу лінію” Департаменту фінансів Міністерства оборони України за телефоном (044) 271-35-59.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм:https://t.me/zr_info