Вчора під Запоріжжям загинуло 9 людей – обстріляли окупанти

Вчора російські окупанти обстріляли ракетами передмістя Запоріжжя. Внаслідок цього загинуло 9 людей, сімнадцять поранено, ще п’ять травмовано. Йдеться зокрема про цивільних та рятувальників.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Окупанти систематично обстрілюють наші позиції, застосовуючи міномети, танки, гелікоптери та ракетні системи великої потужності.

Що стосується наших підрозділів, то протягом доби українські захисники та захисниці Запорізького краю знищили БТР-82 з десантом окупантів та пошкодили дві БМП противника, продовжуючи наносити вогневі ураження по противнику як на передньому краї, так і вглибину його оперативної побудови і бойових порядків – внаслідок чого окупанти постійно несуть втрати серед особового складу та броньованої техніки.

Щодня ситуація динамічно змінюється, і станом на зараз противника зупинено і немає інтенсивного активного протистояння, як це було ще декілька днів тому.

На даний час керівництво Запорізької обласної військової адміністрації продовжує приділяти увагу евакуації в безпечні регіони країни жителів окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарної допомоги.

Відтак протягом 18 березня евакуювали 2277 людей (з них 624 дитини), на 762 автомобілях.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info