Мер Мелітополя: ставленці окупантів у місті – це самозванці та колаборанти 

 “11 березня приблизно о 15:00 у будівлю палацу культури ім. Шевченка, де тимчасово розміщувався виконавчий комітет Мелітопольської міської ради, увірвались військові російської федерації. Вони затримали мене та примусово перевезли до камери районного відділу поліції у місті Мелітополь. Вимогами військових були: складення мною повноважень міського голови, призначення Галини Данильченко заступником міського голови і покладення на неї обов’язків мера”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

“Проте відповідно до українського законодавства я не маю відповідних повноважень – вони затверджуються сесією міської ради. Тому Галина Данильченко є самозванкою, а її дії та дії її спільників підпадають під закон про колаборацію з російською владою. Після повернення з полону я приступаю до виконання своїх повноважень як міського голови.

На сьогодні у полоні знаходяться наші колеги та активісти, які виходили на мітинги. Ми робимо все, щоб їх звільнити. Я дякую мелітопольцям, які не дивлячись на загрозу з боку окупантів, виказували свою проукраїнську позицію.

У зв’язку з окупацією у Мелітополі виникла низка проблем. У лікарнях назріває нестача рідкісних медичних препаратів, зокрема, інсуліну. Наша команда працює над усуненням дефіциту. Вирішується питання розміщення у Мелітополі та забезпечення необхідними речами переселенців з Маріуполя. Існує питання видачі пенсій готівкою.

На деяких АЗС у продажу з’явилось російське пальне, вартість якого завищено у 2 рази. Мирні беззбройні мелітопольці зазнають репресій з боку російських окупантів.

В якості міського голови я зроблю все, щоб мешканці Мелітополя жили комфортно і щоб спільно з центральними органами влади ми провели деокупацію міста у складі демократичної незалежної України”, – зазначив Іван Федоров. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info