Окупанти намагалися захопити учасників мітингу в Енергодарі

Щонайменше півтори тисячі енергодарців відгукнулися на заклик і зібралися сьогодні біля виконкому на мирну акцію протесту. 

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 

Акцію провели з вимогою відпустити викраденого окупантами першого заступника міського голови Івана Самойдюка.

Міський голова Дмитро Орлов та його колеги, заступники наголосили: викрадення людини, громадянина, посадовця Івана Самойдюка, який успішно вирішував величезний блок соціальних проблем міста – це провокація, яка повністю ставить під загрозу подальше життєзабезпечення міста. 

І якщо до завтра заступника не звільнять, такі акції стануть безстроковими та цілодобовими. 

“Попри те, що акція носила виключно мирний характер, вже на її завершенні, коли люди почали розходитися по домівках, приїхали російські військові та зробили спробу захопити кількох учасників заходу і запхати їх в машину. Але сотні людей стали щільною стіною та буквально відбили своїх земляків від полону.

Окупанти почали стріляти в повітря і далі змушені були полишити свої загарбницькі спроби ув’язнення мирних громадян”, – написав Дмитро Орлов.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Енергодара близько 13.15 повідомив, що окупанти викрали першого заступника міського голови Івана Самойдюка.

Мер Енергодара зазначив, що його заступник вчора перестав виходити на зв’язок. Сьогодні ж була отримана підтверджена інформація про те, що його викрадено. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info