Ремонтники відновлюють електроенергію в Оріхові, Гуляйполі та Бердянську

Вчора «Запоріжжяобленерго» продовжило роботи з відновлення енергопостачання у Запорізькій області, зажививши загалом 7 028 споживачів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці компанії.

Зокрема, протягом доби енергетики повернули світло 4 358 споживачам Оріхівського районного відділення. Крім того, відновлено енергоживлення ще 390 домівок у Пологівському районному відділенні – це села Дмитрівське та Нова Дача.

Також у першій половині дня фахівці Бердянського районного відділення заживили 2 670 споживачів у Бердянську. Втім по обіді через перевантаження в електромережах, спричинені масовим використанням городянами електроопалювальних приладів, у міських електромережах виникли нові пошкодження. Як наслідок – кількість знеструмлених абонентів знову зросла.

На жаль, щодо решти територій ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та заборону з боку військових  фахівцям вкотре не вдалося дістатися місця пошкоджень електромереж, аби відновити енергопостачання решти мешканців Запорізької області, чиє енергоживлення порушила війна. Загалом станом на 21.00 по Запорізькій області без енергопостачання залишаються:

– Пологівські електромережі – 320 абонентів;

– Розівські електромережі – 2 250 абонентів;

– Василівські електромережі – 6 000 абонентів;

– Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

– Оріхівські електромережі – 2 032 абонентів;

– Бердянські електромережі – 3 290 споживачів.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info