Російська еліта розглядає можливість відсторонення путіна – дані розвідки

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок – російська еліта розглядає можливість відсторонення путіна.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

Так, в середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до владіміра путіна, – повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Їхня мета – якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні.

Певна частина російської політичної еліти рф розглядає в якості наступника путіна – директора фсб олександра бортникова. Прикметно, що саме бортников останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника фсб – фатальні прорахунки у війні проти України.

“Саме бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

Відомо, що бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороби, або інша «випадковість», – йдеться у повідомленні Головного управління розвідки.

Розвідники зазначають: не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній «злив» розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Інформація надійшла саме від російської сторони. Імовірно, так керівництво фсб намагається послабити вплив кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва рф. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info