В Енергодарі викрали першого заступника міського голови

В Енергодарі окупанти викрали першого заступника міського голови. 

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі міський голода Енергодара Дмитро Орлов. 

“SOS!!!!Шановні енергодарці! Окупанти, які не домоглися  від міської влади жодної співпраці, пішли на відверті злочинні дії. Викрадено  першого заступника міського голови Івана Самойдюка!”, – написав міський голова Енергодара.  

Дмитро Орлов зазначив, що його застпуник перестав виходити на зв’язок зі вчорашнього дня. Сьогодні ж була отримана підтверджена інформація про те, що його викрадено. 

“Окупанти  також розпочали фізичний, психологічний тиск на активних в своїй публічній діяльності мешканців Енергодара. Продовжують розшукувати тих енергодарців, в принциповій позиції яких вбачають для себе загрозу.

Просимо депутатів, активістів та публічних енергодарців зараз зберігати максимальну обережність. Не відповідайте на незнайомі телефони, не розповідайте нікому про своє фактичне місцезнаходження. 

А всіх громадян просимо зараз максимально об’єднатися, підтримати Енергодар, який був і залишиться Україною”, – написав Дмитро Орлов. 

Він закликав прийти о 14.00 до будівлі міської ради, аби заявити про свою категоричну незгоду щодо викрадення та утримання у неволі громадян України.  

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info