Окупанти все ще не повернули вкраденого заступника мера у Енергодарі

“Перший заступник міського голови Іван Самойдюк все ще знаходиться у неволі. А ми і далі стоїмо на своїй позиції: повноцінно функціонувати органи місцевого самоврядування можуть тільки у складі повної команди своїх фахівців”, – зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Відповідна інформація розміщена у його телеграм-каналі.

“Іван Самойдюк – невід’ємна і вкрай важлива частина цієї команди! Тому ми на всіх можливих рівнях проводимо роботу і докладаємо зусиль, аби повернути йому свободу.

Щодо проведення мирних акцій. Є підтверджена інформація, що російські війська, які вчора побачили єдність та силу духу енергодарців, сьогодні готуються особливо ретельно. Та вже з самого ранку формують чисельну за кількістю колону для використання жорстких силових методів захоплення та покарання людей. І мають вказівку використовувати зброю, сльозогінний газ та інші насильницькі методи проти мирного населення.

Ми не маємо морального права наражати мирних жителів міста на небезпеку. Сьогодні приблизно о х14.00 та далі протягом дня акції на підтримку Енергодара пройдуть на всіх майданчиках в містах-супутниках АЕС. Просимо максимально підтримати і розповсюдити їх у соціальних мережах. Громадянська позиція змушує нас не стояти осторонь. Та ваше життя і безпека для міської влади були і залишаються на першому місці.

Про будь які зміни в ситуації, потрібну допомогу від громади та загальний стан справ будемо інформувати й надалі”, – зазначив мер Енергодара Дмитро Орлов.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info