У Запоріжжі змінилася тривалість комендантської години

Комендантська година, яка тривала 38  годин, закінчилася, і місто повернулося до звичного життя. Відтепер комендантська година тепер буде починатися о 20:00 і триватиме до 5:00.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Розпочав свою роботу громадський транспорт. Він працюватиме з 7:00 до 17:00.

Як і у попередні дні, Запоріжжя приймає тимчасових переселенців. На сьогодні для евакуації людей до нашого міста заплановані гуманітарні коридори з Бердянську, села Юр’ївка та селища Нікольське. Ми готові зустрічати біженців і дуже сподіваємося на те, що рашисти не влаштують нових провокацій, і усі люди доїдуть живими та здоровими.

Тепер за традицією про новини з передової. Наші захисники та захисниці продовжують героїчно стримувати ворога на запорізькому напрямку. Вони вивели з ладу один ворожий БТР, знищили 10 російських окупантів та броньовану техніку. Військові батальону «Вінницькі скіфи» знищили два автомобіля з живою силою противника. Точна кількість втрат ворога буде відома пізніше.

На жаль, є й трагічні новини. Окупанти не можуть воювати чесно та вдаються до нових військових злочинів. Учора протягом двох годин вони обстрілювали прифронтове село Кам’янське. Цього разу рашисти навіть не використали безпілотник, а просто навмання стріляли з «Градів», мінометів і танків. У селі знищено декілька будівель, частина будинків горіла. Без даху над головою залишилось багато людей. Точної інформації про постраждалих поки що немає.

А наостанок трохи позитиву. З початку війни у Запоріжжі народилося 179 дітей. 179 вільних козаків та козачок, у яких обов’язково буде велике та мирне майбутнє.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info