Мер Мелітополя – у місті катастрофа з виплатами пенсій

“У березні склалась катастрофічна ситуація з виплатою пенсій мешканцям Мелітопольського району. Із 90 мільйонів гривень, передбачених на виплату пенсій, виплачено лише 8 мільйонів. У магазинах міста майже відсутні харчові продукти. Медичні препарати розраховані лише на екстрену медичну допомогу. Закінчуються рідкісні ліки”, – зазначає міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

“Обласна влада намагається організувати гуманітарний коридор в декілька населених пунктів Запорізької області, щоб доставити в Мелітополь життєво необхідні продукти та ліки”, – додає Федоров.

За словами міського голови, медичні заклади первинної та вторинної ланок Мелітополя працюють у штатному режимі. У Авіамістечку відсутнє водопостачання, так як російські військові не допускають мелітопольських комунальників до усунення наслідків аварії. Всі інші комунальні служби працюють у штатному режимі”

“Колаборанти, які тимчасово окупували керівні посади в Мелітополі, прийшли з метою особистого збагачення. Під прикриттям російських силових структур вони роблять рейдерські захвати бізнесу та грабують місцевих бізнесменів.

Російські військові продовжують безпричинно викрадати лідерів громадської думки Мелітополя. Голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, пастор однієї з церков міста Дмитро Бодю та велика кількість активістів продовжують знаходитись в полоні”, – вказує мер Мелітополя.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info