Окупанти викрали голову Приморської селищної ради

“Вчора окупант підло викрав голову Приазовської селищної ради Андрія Солопова, його заступника та дільничого громади. Досі нам невідомо про місце перебування та стан голови Мелітопольської райради Сергія Прийми та пастора Дмитра Бодю”, – зазначає голова Мелітопольскої райдержадміністрації Ігор Судаков.

Про це повідомляється на його сторінці у Фейсбук.

“Також окупант не нехтує підлими засобами впливу: відрізає транспортне сполучення людей від своєї країни, не дає можливості доставляти життєво необхідні ліки й продовольчі товари та «пропонує» свою допомогу у вирішені ними ж створених проблем”, – додає Судаков.

“У зв’язку з необхідністю розпочинати весняно-польові роботи окупант пропонує, так званий, «захист» для сільхозпрацівників в обмін на їх співпрацю з ворогом.

Вони намагаються зробити все аби показати на своєму пропагандистському телебаченні «гарну картинку» про «визволення» Мелітопольщини та радісне прийняття окупаційних військ населенням.

Вони намагаються… але їм це не вдається. Адже наші мешканці своїми діями показують свою громадянську позицію, патріотизм та любов до рідного краю, а ще з великою радістю вказують окупанту напрямок руху услід за російським кораблем.

Ті поодинокі випадки прояву колабораціонізму, як рани на тілі української державності – ми обов’язково вилікуємося від них і будемо здоровим суспільством”, – зазначає голова Мелітопольської райдержадміністрації.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info