Окупанти захопили евакуаційну колону під Маріуполем

Представники так званої “ДНР” захопили евакуаційну колону на погодженому маршруті біля Мангуша під Маріуполем. Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Заяву міністерки опублікувала “Українська правда” з посиланням на об’єднаний ефір українських телеканалів.

Ірина Верещук додала, що зараз влада усіма силами намагається витягти евакуаційну колону з заручників.

“Це визнаний коридор, ми його погодили, погодили з Червоним Хрестом, і зараз людей тримають в заручниках. Повідомляють, що техніку буде забрано, а людей можливо пустять, а можливо й ні”, – вказала міністерка.

За її словами, з Маріуполя хочуть, але не можуть виїхати більше 100 тисяч людей.

“Коридору немає як такого. А ті, що є, лише для легкових автомобілів і для тих, хто може йти пішки. Уявіть, людям доведеться йти 10, 20 і більше кілометрів до пункту, де б ми могли їх посадити в автобус і відвезти до Запоріжжя більш безпечно”, – сказала Верещук.

Міністерка також розповіла, що досі складно оцінити масштаб катастрофи в обстріляному окупантами драмтеатру в Маріуполі, оскільки рятувальники не можуть туди дістатися через постійні обстріли.

“Однак є точно відома інформація, що люди могли самотужки врятуватись, хоча б якась частина”, – додала вона.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info