Окупанти звільнили з полону журналістку, яку викрали в Бердянську

21 березня окупанти звільнили з полону журналістку “Громадського” Вікторію Рощину. Нині вона на підконтрольній українському уряду території й прямує до Запоріжжя, де має зустрітися з рідними.

Про це повідомляється на сайті “Громадського”.

Кілька годин тому проросійські ЗМІ та Telegram-канали стали поширювати відео, в якому Вікторія заперечує свої претензії до російських служб, які тримали її в полоні, й каже, що нібито вони врятували їй життя. Цей запис, який став умовою звільнення, журналістка записала під тиском російських силовиків. Усю правду про затримання та перебування в полоні Вікторія розкаже сама найближчим часом.

До цього Вікторія знімала відео та писала статті з гарячих точок на сході й півдні України усі дні російсько-української війни.

11 березня вийшов її текст про життя у тимчасово окупованому Енергодарі. Потім журналістка готувала матеріали про воєнні дії в Запорізькій та Донецькій областях. Вона планувала поїхати аж до Маріуполя, аби розповісти про те, що насправді відбувається у місті, яке понад три тижні щодня обстрілюють російські війська.

16 березня стало відомо, що Вікторію затримали, ймовірно, силовики ФСБ рф. За даними свідків,  на той момент журналістка перебувала у тимчасово окупованому Бердянську.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info