Силовики почали слідство щодо самопроголошеного мера Бердянська

Головне управління Нацполіції в Запорізькій області почало розслідувати колабораційну діяльність у Бердянську.

Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.

За даними слідства, один з громадян проголосив себе «виконувачем обов’язків мера» окупованого Бердянська. Про це він повідомив у своєму відеозверненні до мешканців міста, опублікованому в інтернеті. У такий спосіб він зазначив про свої наміри сприяти створенню незаконного органу влади на окупованій території Бердянська.

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Згідно з інформацією бердянських ЗМІ, відео з відповідним вмістом з’явилося у місцевих пабліках. На відео людина представляється Сауленком Олександром Федоровичем і вказує, що “бере на себе тимчасове виконання обов’язків голови міста Бердянська”.

Нагадаємо, законним керівником Бердянська є т.в.о. міського голови Олександр Свидло. Він щоденно інформує про роботу міста: публікує інформацію щодо роботи аптек, магазинів, координує питання життєзабезпечення міста.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info