У Токмаку ФСБ допитувало українську депутатку

Ввечері 21 березня працівники міністерства внутрішніх справ рф затримали депутатку Токмацької міської ради від партії “Європейська Солідарність” Олену Плаксіну.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Причиною затримання, ймовірно, стали критичні, протиокупаційні висловлювання та відверта позиція щодо територіальної цілісності та незалежності України. Депутатку допитували співробітники ФСБ рф.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації додали, що працівники російського МВС нині дислокують у Токмаку, а ФСБ перебуває в токмацькому будинку культури на вул. Центральна, буд. 10.

Крім того, у військовій адміністрації додали, що у Бердянську почастішали конфлікти між переселенцями з Маріуполя та мешканцями Бердянська. Зазвичай конфлікти спровоковані окупантами та виникають через відсутність пального в місті, а на єдиній заправці, що працює, відпускають пальне винятково особам, які в паспорті мають реєстрацію в Донецькій області.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info