У Запорізькій обласній дитячій лікарні знаходиться 8 дітей з пораненнями

Зараз у Запорізькій обласній дитячій лікарні знаходяться 8 дітей, які отримали важкі поранення в ході воєнної агресії рф на території України. 

Про це повідомила у телеграм-каналі Запорізька обласна військова адміністрація. 

Діти почали поступати сюди ще 13 березня, – вказали у Запорізькій ОВА. 

Першою була дівчинка, яку прооперували в Оріхові та потім доставили сюди. Тут вона проходить лікування в плановому порядку. 

Директор закладу Юрій Борзенко зазначив, що у його роботі зараз дуже допомагають лікарі військового шпиталю, адже  досвіду лікування військових травм у дитячих лікарів поки що не було. 

Усім дітям, яких доставляють у лікарню, надається необхідна медична допомога. Також директор лікарні звернув увагу на важкий психологічний стан дітей. Дехто з них на власні очі бачив смерть рідних людей.

“Психологічний стан співробітників лікарні стабільний та робочий. Вони готові і надалі приймати у себе дітей та надавати їм увесь комплекс необхідних медичних послуг”, – йдеться у повідомленні Запорізької ОВА. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info