Інформація щодо вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 23 березня, станом на 8.00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляє у телеграм каналі Запорізька обласна військова адміністрація. 

Сили оборони Запорізького краю героїчно протистоять ворогу вже 28 днів поспіль. 

 За інформацією з вищого штабу Сил оборони України захисники Запорізької області за вчорашню добу і сьогоднішню ніч та ранок завдали суттєвих втрат російським окупантам, а саме: знищено 50 військовослужбовців російської федерації, одну бойову машину піхоти та 5 бронетранспортерів, а один бронетранспортер захопили.  Окрім того, 10 окупантів було взято у полон.  

Що стосується супроводження гуманітарних конвоїв, то 22 березня 2022 року, під час руху гуманітарного конвою за маршрутом Запоріжжя-Бердянськ-Маріуполь на території тимчасово непідконтрольній ЗС України було затримано співробітників ДСНС України, які знаходились в колоні з гуманітарним вантажем, а саме: майора служби цивільного захисту Сергія Шпаковського, прапорщика служби цивільного захисту Олександра Щиковського.

На даний час щодо їх перебування інформації немає, але, за наявними даними, затримання здійснено військовослужбовцями так званой «ДНР» в районі населеного пункту Мангуш. 

 У самому Запоріжжі жителі разом з підрозділами ТрО та іншими силовими структурами продовжують облаштовувати свої місця розташування, готують зброю і визначають основні завдання щодо спільних дій із регулярними підрозділами Сил оборони Запорізького краю щодо оборони.  

 “Окрім того, у мене є і хороша новина – одна з бригад ТрО сьогодні отримає партію бронежилетів, які послужать бійцям, що тримають оборону Запорізького краю. Взагалі питання з бронежилетами знаходиться на пильному контролі у керівництва Запорізької обласної військової адміністрації, тому на підході ще одна, чергова партія бронежилетів”, – зазначив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.  

 Тому зберігаємо спокій!  Разом переможемо!  

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info