Інформація щодо вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 23 березня, станом на 20.00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляє у телеграм-каналі Запорізька обласна військова адміністрація. 

Сили оборони Запорізького краю продовжують проводити в окремих районах стабілізаційну операцію, стримують просування ворога в напрямку Запоріжжя, а на окремих напрямках змушують противника відступати. 

Водночас російські окупанти, які знаходяться на тимчасово окупованій території Запорізької області, у порушення норм міжнародного гуманітарного права вогнем артилерії, ударами ракет та авіації цілеспрямовано знищюють інфраструктуру населених пунктів у Бердянському, Мелітопольському,  Василівському та Пологівському районах.

Окрім того, противник через проблеми з логістичним забезпеченням намагається поповнити свої запаси палива, вилучаючи його у цивільного населення та аграріїв. 

Також окупанти займаються хаотичним мінуванням місцевості та знищенням сільськогосподарської техніки, що ставить під загрозу початок посівної кампанії в області.

“Окремо хочу звернутися до лікарів міста Запоріжжя та Запорізького краю. Під час війни, яку розв’язала росія, ви, ризикуючи своїм життям, рятуєте та лікуєте людей. Ми, військові, пишаємось вами! Ваша праця і старання у цей період надзвичайно цінні для нашої країни та області. 

І ще раз звертаюся до запоріжців і закликаю дотримуватися правил поведінки під час комендантської години. Прошу зберігати спокій, витримку і вірити в наші Сили оборони, а також дбати про інформаційну гігієну!”, – наголосив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info