Поскаржитися на високі ціни можна до запорізької Держпродспоживслужби

До Держпродспоживслужби надійшло 60 скарг щодо підвищення цін на продукти харчування, ліки та бензин. Скаржилися жителі Запоріжжя, Приморська, Дніпрорудного, Кам’янко-Дніпровки, смт. Веселого та інших населених пунктів.

Про це повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Запорізької області.

Під час моніторингу державні перевіряльники встановили, що деякі суб’єкти господарювання безпідставно завищують ціни на соціально важливі товари. За словами контролерів, така політика окремих бізнесменів буде розглядатися як економічний злочин.

Загалом державні служби контролюють ціни на низку товарів: борошно, макаронні вироби, батон, хліб, крупи гречана і вівсяна, свинина, яловичина, птиця, молоко, масло вершкове, сметана, яйця, олія соняшникова, цукор, капуста, цибуля, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96 %), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

Контролери закликають, якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, повідомте про це Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області на електронну адресу: office@gudpss-zp.gov.ua або Бюро економічної безпеки України на електронну адресу: zvernennya@esbu.gov.ua

У зверненні необхідно зазначити найменування та адресу магазину. Також факти завищення цін, за можливості, необхідно підтверджувати фото, відео, розрахунковими документами тощо.

У Держпродспоживслужбі запевняють, що всі звернення будуть опрацьовані та до винних осіб будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info