В Україні триває переміщення підприємств із зони бойових дій

В Україні триває переміщення підприємств на безпечну територію – задля збереження промислового потенціалу.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Міністерство економіки України.

Так, станом на 21 березня 40 українських підприємств було переміщено із зони активнивних бойових дій за урядовою програмою з релокації. Вказується, що 18 компаній вже відновили свою роботу на новому місці. 

“Найближчим часом до нового місця роботи буде доправлено потужності ще 299 компаній”, – повідомило Мінекономіки.

Там нагадують: програма з переміщення українських виробництв стартувала минулого тижня. Станом на 21 березня Мінекономіки опрацювано вже 86% заявок, поданих постраждалими підприємствами (всього таких заявок – 898). В подальшому держава забезпечить перевезення обладнання та розселення працівників цих компаній.

Частина підприємств переміщується “Укрзалізницею”. Логістику автотранспортної частини програми забезпечує АТ “Укрпошта”, яка також долучає на субпідряд всіх, хто має можливості транспортувати вантажі. 

Кабінет Міністрів України підтримав постанову, якою зобов’язав підприємство безоплатно перевозити майно українських компаній. 

Збір заявок на участь у програмі переміщення підприємств триває. Деталі за посиланням: https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA…

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info