Запоріжжя отримало витратні матеріали для діалізу

Вчора в одну з міських лікарень Запоріжжя доставили 40 тонн витратного матеріалу для діалізу. Після початку війни у місті виникли труднощі з цими матеріалами, тому під загрозою було життя 154 людей з нирковою недостатністю.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Тепер усі пацієнти відділення зможуть вчасно пройти процедуру і зберегти життя. Також допомогу можуть отримати і переселенці.

Окрім цього, у Запоріжжі покращили умови для переселенців, які хворіють на цукровий діабет. Відтепер ці люди зможуть отримати у запорізьких лікарнях консультацію лікаря-ендокринолога та рецепти на інсулін. Це стосується і дорослих, і дітей з діабетом. За інсуліном можна звертатися цілодобово.

Про те, де саме можна зробити діаліз та отримати інсулін, переселенці можуть дізнатися у реєстраційному центрі в Епіцентрі (Оріховське шосе, 13).

Нагадаємо, Центр допомоги біженцям переїхав з приміщення запорізького цирку до виставкового центру «Козак-Палац» на вул. Перемоги 70 б.

Також у Запоріжжі запрацювала пряма телефонна лінія з питань переселенців:

(095) 220-41-11 (Vodafone)

(067) 220-41-12 (Київстар)

0800-503-508

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info