ЗНУ поновить навчання – у дистанційному форматі

Ректорат Запорізького національного університету затвердив рішення поновити навчання – у дистанційному форматі.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці ректор ЗНУ Микола Фролов. 

Навчальний процес планують відновити з 28 березня. 

“Це непростий крок, враховуючи продовження військової агресії РФ проти нашої країни, проти українського народу. Ворожі війська тимчасово окупували значну частину нашої області і безпосередньо загрожують Запоріжжю. У цих умовах частина наших викладачів і студентів вишу знаходяться за межами області, частина виїхала до різних країн Європи. Ми особливо хвилюємося за тих колег і студентів, які опинились у зоні бойових дій, на тимчасово окупованій території. Але навіть у цих тяжких обставинах до мене як до ректора і до ректорату звертаються студенти і викладачі щодо продовження навчального процесу. Ми вважаємо це слушною пропозицією. Із 28 березня, з понеділка, поновлюємо навчальний процес у дистанційному режимі на всіх курсах бакалаврату, магістратури і аспірантури (денна і заочна форми)”, – написав ректор ЗНУ Микола Фролов. 

Він зазначив, що ректорат добре розуміє: студенти сьогодні знаходяться у різних умовах, дехто з них не має доступу до інтернету, дехто вступив до лав тероборони та працює у складі команд волонтерів. Тому всі декани отримали доручення відпрацювати з кожним студентом питання його участі у навчальному процесі. 

Студенти, які не мають доступу до інтернету, які не мають можливостей для навчання, залишаються студентами ЗНУ. Жоден студент після 24 лютого не був відрахований з університету і не буде відрахований, – йдеться у повідомленні.

“Окремо хотів би сказати про оплату за навчання контрактниками, ще й тому, що є зацікавлені особи, які намагаються фальсифікувати нашу позицію з цього питання. Цих людей не цікавить реальний фінансовий стан кожного студента, кожного викладача, нашого університету. Наша позиція просто і зрозуміла: ми пропонуємо всім студентам, які мають можливість, заплатити хоча б частину коштів за другий семестр. Якщо такої можливості немає, треба повідомити про це деканат і продовжувати навчання у лавах наших студентів. Головне – продовжувати навчання в нашому університеті!”, – звернувся Микола Фролов. 

Він побажав всім оптимізму, віри у перемогу та довіри до Запорізького національного університету. 

Нагадаємо, минулого тижня вуз отримав обладнання Starlink. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info