Депутати Енергодарської міськради складають повноваження

23-24 березня більшість депутатів Енергодарської міської ради 8-скликання  від політичних партій «Європейська солідарність», «За Майбутнє», «Нова політика» та частина депутатів від колишньої партії ОПЗЖ склали свої повноваження. 

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 

“Частину цих заяв можна було побачити в Інтернеті. Але всі без виключення  направлені до відповідного органу”, – написав мер Енергодара Дмитро Орлов. 

Він вказав, що таке рішення депутати різних фракцій пояснили неможливістю сумлінно та ефективно, в рамках діючого законодавства України, виконувати свої обов’язки. Саме в такі умови вони поставлені зараз, через місяць від початку війни. 

Для недопущення використання їх голосів під примусом – для створення будь-яких незаконних «народних республік» на території м. Енергодар під керуванням країни-агресора, кожним особисто було прийнято таке рішення.  

Дмитро Орлов додав, що всі депутати, які склали свої повноваження, надалі продовжать займатися громадською роботою та опікуватися потребами громадян, які мешкають на їхніх округах та за їх межами.

“Стосовно фінансування захищених статей витрат (заробітна плата працівникам комунальних підприємств та бюджетної сфери, комунальні послуги) : воно і надалі буде здійснюватися за умови роботи Державного казначейства України”, – зазначив голова Енергодара. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info