У Запоріжжі переселенцям допомагатимуть у пошук роботи

Запорізький центр переселенців допомагатиме у пошуку роботи.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Центр допомоги переселенцям облаштували у “Козак-Палац” на вулиці Перемоги, 70-б. Центр вже надає низку інших послуг: реєстрація, розселення, перша медична допомога, забезпечення одягом та взуття, продуктовими наборами. Загалом центр прийняв вже майже 6 тисяч людей.

Також у Запорізькій обласній військовій адміністрації вказують, що внутрішньо переміщені особи можуть отримати 3000 гривень допомоги на проживання на кожну дитину або людину з інвалідністю, та 2000 гривень на кожну іншу особу.

Допомогу автоматично, без додаткового звернення, отримають також внутрішньо переміщені особи, які станом на 1 березня 2022 року отримували щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг.

Також допомогу отримають громадяни, які є «повторними» переселенцями, і змушені покинути свої домівки вдруге.

Виплата здійснюється через Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який отримувач вказав у заяві. Допомога надається щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс один місяць після його припинення чи скасування.

Для отримання допомоги необхідно стати на облік як внутрішньо переміщена особа та отримати відповідну довідку. Наступний крок – подати заяву на отримання допомоги, звернувшись до структурних підрозділів соціального захисту населення або до ЦНАП (Центру надання адміністративних послуг).

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info