У росії почалися проблеми з фінансуванням армії

У російської армії почались проблеми з фінансуванням.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Головного управління розвідки Міністерство оборони України.

“Російська влада обіцяла військовим виплати за війну в Україні, але з’ясувалося, що фінансування цих витрат в бюджеті жодним чином не передбачене. А зважаючи на незадовільний стан фінансової системи РФ через введені санкції, додаткових коштів в бюджеті знайти неможливо”, – зазначає українська розвідка.

“Зокрема, в тимчасово окупованому Криму після виплати «відряджувальних» тим, хто брав участь у війні проти України, за лютий наявний ліміт коштів військових частин повністю вичерпано. Фінансування будь-яких виплат за березень – відсутнє.

Схожа ситуація і з оплатою участі у війні найманців російських приватних військових компаній. Серед них частішають випадки відмови від виїзду на територію України. Причина – невиконання умов укладених контрактів. Бойовики не отримують грошей за участь в бойових діях, компенсацій за поранення та обіцяних «соціальних гарантій»”, – вказує Головне управління розвідки.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info