У Запорізькій області щодня бої, окупанти називають Гуляйполе “злым городом”

Інформація від Збройних Сил України: у Запорізькій області бойові зіткнення відбуваються щодня. Запеклі бої точаться у населених пунктах Кам’янське, Оріхів, Гуляйполе.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Так, один з підрозділ Територіальної оборони провів наступальну операцію, під час якої було звільнено село Малинівка Пологівського району. На цей час триває “зачистка” населеного пункту від диверсантів та залишків російських військових.

З радіоперехоплення стало відомо, що окупанти несуть втрати, але поповнюють свої польові медичні установи, а населений пункт Гуляйполе називають “Злым городом”.

Разом з тим повністю окупованими залишаються населені пункти Любимівка та Новозлатопіль.

24 березня українські військові: знищили 15 окупантів російської федерації, а 11 поранили.

Також захопили 4 бронетранспортери, 1 танк. Знищили 5 одиниць автомобільної техніки, 2 бойові машини МТ-ЛБ, 1 танк та 1 бронетранспортер. Пошкодили літак СУ-25.

Окупанти продовжують здійснювати спроби встановлення бутафорської проросійської влади з числа зрадників та колаборантів, але не мають підтримки з боку місцевого населення.

Підтвердженням цього є повідомлення міського голови Енергодара Дмитра Орлова про те, що 23-24 березня більшість депутатів Енергодарської міської ради VIII скликання від політичних партій “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “За Майбутнє”, “Нова політика” та частина депутатів віднедавна забороненої “ОПЗЖ” склали свої повноваження: депутати схвильовані тим, що їхні голоси можуть бути використані під примусом – для створення незаконних “народних республік” на території Енергодара під керуванням країни-агресора. Всі заяви направлені до відповідних органів.

Усі депутати, які склали свої повноваження, надалі продовжать займатися громадською роботою та опікуватися потребами громадян, які мешкають на їхніх округах.

У Мелітополі продовжують фіксувати випадки викрадання людей. Інформація щодо їхнього місцезнаходження наразі невідома.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info