Як працює Бердянськ сьогодні – 26 березня

Як працює Бердянськ сьогодні – 26 березня.

Відповідну інформацію про життєдіяльність міста виклав на своїй фейсбук-сторінці т.в.о. міського голови Бердянська Олександр Свидло.

У місті з понеділка перестають працювати низка банків: “Альфа Банк”, “Ощадбанк” та “Аваль”. Продовжують працювати “Приватбанк”, “А-банк”, “ТАС банк” та “Укргазбанк”.

Влада продовжує працювати над забезпеченням міста хлібом, зокрема бердянський хлібокомбінат має отримати 30 тонн борошна. Вчора до міста вдалося завезти бензовоз з паливом. Про правила відпуску палива на заправках влада пообіцяла повідомити пізніше.

Також вчора міська лікарня отримала чергову партію гуманітарної допомоги – медикаменти, а до Центру забезпечення життєдіяльності міста (ЦДЮТ) завезли памперси та дитяче харчування.

У місті працюють комунальні служби, які щоденно проводять ремонти мереж. Основною проблемою є відсутність газопостачання. Через це бердянці надмірно користуються електроенергією і електричні мережі виходять з ладу. Влада вчергове закликає мешканців знизити навантаження на електричні мережі.

У Бердянську продовжують роздавати гарячі обіди: допомогу отримують понад 7000 тисяч людей щодня.

За словами т.в.о. мера Бердянська Олександра Свидло, впродовж місяця у місті налагодили роботу аптечних мереж, продуктових магазинів, банків, “Укрпошти” (виплата пенсій та допомог). Втім, незважаючи на це, у торгових мережах є дефіцит продукції.

Влада спробувала відновити повноцінну роботу центрального ринку, налагодивши пасажирське та транспортне сполучення з селами та передмістям. Олександр Свидло стверджує, що продуктів на ринку – достатньо, хоча цінова політика не завжди є адекватною.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info