Проплачений мітинг окупантів у Мелітополі зірвався

Сьогодні окупанти на чолі зі зрадницею Батьківщини, так званою тимчасово виконувачкою обов’язків міського голови Мелітополя Галиною Данильченко, на центральній площі Мелітополя планували провести проплачений мітинг. Для цього вони хотіли залучити місцевих жителів.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Однак завдяки патріотизму мешканців Мелітополя окупаційна влада так і не змогла провести цей мітинг.

Так, основною метою заходу повинно було стати висвітлення в російських ЗМІ (теле-, радіо-, телеграм-каналах, Інтернет-ресурсах тощо) відкритої підтримки рф мешканцями міста. Учасники такого мітингу повинні були тримати в руках російську символіку, за що б отримали 1200 рублів.

Окупанти привезли 30 осіб з числа мешканців тимчасово окупованої АР Крим (переважно осіб з явним ознаками алкогольної та наркотичної залежності) та намагалися залучити до мітингу мелітопольців, але отримали категоричну відмову.

У зв’язку зі стійкою проукраїнською позицією мешканців Мелітополя, акція не відбулась, до того ж фото «кримських алкашів» окупанти теж вирішили не публікувати навіть в місцевих проросійських ЗМІ.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info