В Енергодарі поновлюють патрулювання від мародерів

Мер Енергодара: у місті відзавтра поновлюються патрулювання у нічний час. Патрулювання відбуватимуться виключно силами громади міста – без участі окупаційних військ.

Про це повідомляється у телеграм-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

“За ті шість днів, поки в Енергодарі не проводили патрулювання народними дружинами, в місті суттєво збільшилася кількість випадків мародерства та погіршилася криміногенна ситуація на вулицях”, – зазначає міський голова.

Дмитро Орлов, наголошує, що організація спільного патрулювання, як це було запропоновано тиждень тому (вочевидь патрулювання з російськими окупантами – від “Запорізького проєкту розслідувань”), категорично неможливе. Працівники Запорізької АЕС, комунальних та інших підприємств, які формували народні дружини, представники органів місцевого самоврядування таку пропозицію вважають неприйнятною.

Для стабілізізації правопорядку в Енергодарі влада ухвалила рішення поновити патрулювання силами народних дружин виключно у складі мешканців міста.

Також в Енергодарі скоротили комендантську годину. Відзавтра (27 березня) комендантська година починатиметься з 00:00 (опівночі) і триватиме до 05:00. Рішення про зміну тривалості комендантської години ухвалили з урахуванням графіку змін працівників Запорізької АЕС та змінного оперативного персоналу інших підприємств.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info