У Запорізькій області заборонили пересуватися водним транспортом

У Запорізькій області заборонили переміщення маломірних суден на водних об’єктах. Заборону ввели для перешкоджання переміщенню ворожих військ, оскільки частина водних об’єктів знаходиться на тимчасово окупованій території.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Заборонено також промислову та любительську риболовлю (Каховське та Дніпровське водосховища, річка Дніпро). Рибальство на інших водних об’єктах – ставках, озерах, малих річках – дозволено.

У обласні адміністрації зазначають, що відсутність цивільних осіб на річці Дніпро та водосховищах – важлива умова для охорони узбережжя та водних об’єктів.

Існує вірогідність розміщення ворогом мін на водних об’єктах та мінування прибережних територій. Тому заради безпеки життя мешканцям варто утриматись від їх відвідання.

Дотримання обмежень будуть контролювати співробітники водної поліції та Запорізького рибоохоронного патруля. За порушення вимог розпорядження у воєнний час передбачена кримінальна відповідальність, а також вилучення маломірних суден для потреб Збройних сил України.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info