В Енергодарі депутат від “ОП-ЗЖ” очолив незаконну “народну раду”

“Офіційно повідомляємо, що створена сьогодні так звана «народна рада» на чолі з Андрієм Володимировичем Шевчиком немає жодного відношення до юрисдикції України”, – зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Орлова.

Раніше у ЗМІ з посиланням на держпідприємство “Енергоатом” публікувалася інформація, що Андрій Шевчик – це енергодарський депутат від партії “ОП-ЗЖ”, який обіцяв окупантам швидко встановити в Енергодарі “руський мір” і вивісити “руські прапори”.

Пізніше (21 березня) на фейсбук-сторінці партії “ОП-ЗЖ” вийшла заява від Андрія Шевчика, де він назвав інформацію “Енергоатома” фейком:

“На сьогодні в Енергодарі працює законно обраний міський голова Дмитро Орлов. Я не давав ніяких погоджень чи обіцянок, що буду мером, я не є радником мера, я депутат міської ради”.

Шевчик також повідомив, що “Енергоатом” згодом видалив своє повідомлення про нібито його співпрацю з окупантами.

Раніше про створення “комитета народных избранников” заявляла мелітопольська депутатка Галина Данильченко. Вона також оголосила себе виконувачкою обов’язків Мелітопольського міського голови. Опісля запорізьке СБУ та прокуратура оголосили їй про підозру у державній зраді.

Додано 14:21: 

У одному з пабліків з’явилося відео з заявою Андрія Шевчика

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info